TANITIMI İZLE
5.7K 360° Çekim
Sabit Kamera Modu
FlowState Stabilizasyonu
Ultra Parlak Dokunmatik Ekran
Görünmez Selfie Çubuğu
10m'ye kadar su geçirmez
Yapay Zeka Düzenleme
4 Mikrofon 360° Ses
Hızlandırma
Ses Kontrolü
SABİT KAMERA MODU
Tek lensli sabit yakalama.
Steady Cam moduyla tüm ateş gücünüzü tek bir lensin arkasına koyun. Anında paylaşmaya hazır, ultra kararlı, geniş açılı çekim.
360 KAMERA MODU
Çift lensli 5.7K yakalama.
360'ın yaratıcı özgürlüğünün kilidini açın. Her şeyi yakalayın ve daha sonra süper 5,7K çözünürlük ve H.265 kodlama ile çerçeveleyin.
FLOWSTATE STABİLİZASYONU
Oyundaki en iyi stabilizasyon.
FlowState Stabilizasyonu, her zamankinden daha iyi bir algoritma ile geri döndü. Gimbalınızı atın ve cepteki sabit kamerayı alın.
Stabilizasyon Yok
FlowState Stabilizasyonu
UFUK KİLİDİ
Ufukları Düzleştirin.
Tamamen yeni bir stabilizasyon seviyesinin kilidini açın. Sabit Kameranızla ufku anında hizalamak için Ufuk Kilidi'ne dokunun.
INSTA360 UYGULAMASI
Cebinizde bir düzenleme odası.
Çekimlerinizi 16:9, 1:1 ve 9:16 en boy oranlarına göre yeniden çerçeveleyin ve doğrudan Instagram, YouTube, Facebook, TikTok ve daha fazlasıyla paylaşın.
GÖRÜNMEZ SELFIE ÇUBUĞU
Drone yok mu? Sorun değil.
Görünmez Selfie Çubuğu ile çekim yapın ve ardından düzenlemenizde kaybolmasını izleyin. Bir bilek hareketiyle drone benzeri kolay açıları ve üçüncü şahıs perspektiflerini yakalayın.
Bullet Time 3.0
Akılları uçurun.
Kendinizi aksiyonun merkezinde yavaşlatın. Bullet Time, otomatik ufuk hizalama, akıllı hız rampası ve yepyeni bir aksesuarla her zamankinden daha kolay ve daha iyi.
HIZLANDIRMA
Zamanı ve mekanı kontrol edin.
Aşırı yavaş hareket edin veya bir hyperlapse ile işleri hızlandırın. 360 veya Steady Cam çekimlerinizi telefon uygulamanızda kolaylıkla düzenleyin.
HAYALET KASABA
Her yeri hayalet kasaba yap.
Ghost Town ile atışınızı engelleyen insanlardan asla şikayet etmeyin. 360 zaman atlamalı çekim yaparsınız ve uygulama, insan içermeyen bir fotoğraf verir.
ÇEKİM LABORATUVARI
Tek dokunuşla sinematik düzenlemeler.
Düzenlemenin en kolay yolu. Çekiminizi seçin ve gerisini Shot Lab'a bırakın. Shot Lab, düzenlemelerinizi taze tutan bir dizi akıllı şablonla daha iyi olmaya devam ediyor.
Stop Motion Karışımı
Klon Yolu
Zoom
Günümü Çevir
DERİN TAKİP 2.0
Cebinizdeki kamerayı takip edin.
Hedefinize işaret etmek için kelimeye dokunun veya söyleyin. Deep Track'in gelişmiş nesne tanıma özelliği, insanları, hayvanları ve diğer hareketli nesneleri izlemenizi sağlarken, algoritma onları merkez çerçevede tutar.
ÇERÇEVEYİ DONDUR
Kendinizi zamanda dondurun.
Uygulamanın hız ayarlarında sadece bir dokunuşla videonuzu aksiyonun zirvesinde dondurun.
UÇUŞA GEÇ
Bir FPV drone gibi uçun..
Selfie çubuğu ile kameranızı hareket halindeyken yanınıza alın. Dar alanlara girip çıkarken, uygulamanın görüntüleri bir araya getireceği noktayı işaretlemek için dokunun. Uygulama, tıpkı uçan bir FPV drone gibi sürekli bir uzun çekim yaratacaktır.
OTOMATİK ÇERÇEVE
360 Derece Otomatik olarak yeniden çerçevelendi.
Otomatik Çerçeve, en iyi açılarınıza göre 360 ​​çekimlerinizi sizin için yeniden çerçeveler. Yapay Zeka, mükemmel fotoğrafları ve videoları bulmanıza yardımcı olarak daha iyiye gitmeye devam ediyor.
Düzenlemenizde masaüstünde ustalaşın.
Insta360 Studio, 0 $ fiyat etiketi ile en üst düzey 360 masaüstü düzenleyicisidir. Veya Adobe Premiere Pro veya Final Cut Pro X'te (Yakında) düzenlemenizi kolaylaştırmak için eklentilerimizi kullanın .
Daha az bekle, Daha fazla üret.
Geleneksel İş Akışı
Hantal, verimsiz, zaman alıcı
01
Video dosyalarını aktarın
02
Dikiş
03
Düzenle
04
Çıktı Al
Yükseltilmiş İş Akışı
Basit, pürüzsüz, atık hareket yok
01
Video dosyalarını aktarın
02
Dikişe gerek yok
03
Düzenle
04
Çıktı Al
HDR FOTOĞRAF + VİDEO
Dinamik aralığı yakalayın.
Insta360 ONE X2, HDR fotoğraf ve videoyu destekleyerek daha iyi dinamik aralık ve doğal aydınlatma ile çekimler sunar.
TEMİZ ÇEKİM
Düşük Işıkta Bile Mükemmel Sonuç
PureShot, düşük ışıkta fotoğraflarınızın dinamik aralığını geliştirirken gürültüyü azaltır ve ayrıntıları korur. Birden çok parantez içine alınmış çekim yapmak için bir dokunuşla elde edin.
ÇOKLU GÖRÜNÜM
İki kamera bir arada.
Yalnız vlogger'lar ve içerik oluşturucular için ezber bozan, tek elinizde tutabileceğiniz çok kameralı bir teçhizat. Uygulamada bir dokunuşla görüş alanını ve yakınlaştırma seviyelerini ayarlayın.
AQUAVISION
Suyu kristal berraklığında yapın.
Harici bir filtre kullanmadan renkli su altı içeriğini yakalayın. Uygulamada veya Studio'da AquaVision'a dokunduğunuzda yapay zeka renkleri otomatik olarak dengeler.
AquaVision Kapalı
AquaVision Açık
IPX8 SU GEÇİRMEZ
Suya hazır 360 kamera.
Bir cep boy su geçirmez 360 kamera. Insta360 ONE X2, 10 metreye kadar su geçirmez IPX8'dir. Endişelenmeden yağmur fırtınasında veya havuz kenarında çıkarın veya 45 metreye kadar kesintisiz su altı dalışı için Dalış Kılıfını alın.
4-MİKROFON 360° SES
Her taraf ses.
ONE X2, kamerayı nasıl tutarsanız tutun sesinizi bulmak ve yükseltmek için dört mikrofon kullanır. Yeni bir akıllı rüzgar azaltma algoritması, yalnızca istediğiniz sesi alacağınız anlamına gelir.
Stereo
360° Ses
*Ses en iyi kulaklıkla dinlenir
1630mAh Batarya
55% daha fazla güç.
Yüksek Performanslı 1630mAh batarya sizi beklenmedik durumlara hazır tutar. Insta360 ONE X2 ile daha uzun süre tam güçte kalın.
55%
ONE X'ten Daha Fazla
ONE X2 (1630mAh)
ONE X (1050mAh)
Apple Watch Kontrolü
ONE X2'yi Apple Watch uygulamasıyla kontrol edin, ayrıca GPS verilerini kaydedin ve hız ve mesafe gibi temel istatistikleri çekiminize ekleyin.
AirPods Bağlantısı
Hareket halindeyken kablosuz olarak ses kaydetmek için AirPod'larınızı kullanın veya ses kontrolü ile çekiminizi kontrol edin.
GPS Akıllı Uzaktan Kumanda
Insta360 ONE X2'yi kontrol etmek ve bisikletinizde, arabanızda veya başka herhangi bir yerde gerçek zamanlı GPS verilerini kaydetmek için GPS Akıllı Uzaktan Kumandayı alın.
Lens Koruyucuları
Sürüşler, koşular ve macera için hazır olan Lens Koruyucular, aksiyon sporlarının vazgeçilmezidir.
SATIN AL
Dalış Kılıfı
45m'ye kadar su geçirmez. Daha derin suları keşfetmek için ONE X2'yi Dalış Çantasıyla donatın. Sorunsuz dikişli.
SATIN AL
Bullet Time Kordonu
Bullet Time'a yeni bir yol. ONE X2'ye monte edin, geri çekilebilir kabloyu uzatın ve sallayın.
SATIN AL
Bullet Time Tripod Kolu
Bullet Time Tripod Kolu, kameranızı başınızın üzerine sallamak için bir masaüstü tripodu ve bir selfie çubuğu tutacağı olarak iki katına çıkar.
SATIN AL
Mikrofon Adaptörü
Bu ek bileşen adaptörü kullanarak 3,5 mm harici mikrofonunuzla yüksek kaliteli ses kaydedin.
SATIN AL
Premium Lens Koruyucuları
Premium Lens Koruyucularına yükseltin. 10 metreye kadar Steady Cam modunda klipsleyin ve kapatın ve su altında çekim yapın.
Çok Yakında
GPS ETKİN İSTATİSTİKLER
Yolculuğunuzun haritasını çıkarın.
ONE X2'nin İstatistikler panosu ile maceralarınızdan istatistikleri üst üste koyun. Hız, yükseklik ve daha fazlası gibi HUD verileri ilerlemenizi izlemenize yardımcı olur.
Ses kontrolü
Insta360 ONE X2'nin ulaşamayacağı bir yerdeyken Sesli Kontrol ile çekim yapın.
" Fotoğraf Çek "
" Kayda Başla "
360 CANLI
360'ta yaşa.
ONE X2 ile canlı yayına geçin. Seyircinin herhangi bir yönü keşfetmesine veya Reframe Live ile perspektifi gerçek zamanlı olarak kontrol etmesine izin vermek için 360 Live'ı seçin.1
360 DERECE WEB KAMERASI
Sonraki seviye uzaktan toplantılar.
360 web kamerası ile uzak toplantılarınızı bir üst düzeye taşıyın. ONE X2'yi favori konferans platformunuza bağlayın ve tüm odayı bölünmüş ekranda görün.2
INSTAPANO
Sorunsuz panoramalar.
Güzel, ultra geniş panoramik fotoğraflar. Güçlük veya karmaşık kamera hareketlerine gerek yok. Net ve net bir panorama için InstaPano'ya dokunmanız yeterli.
ULTRA PARLAK DOKUNMATİK EKRAN
360'ta önizleme.
360 derecelik bir sahnenin tamamını önizlemek için kaydırın. Benzersiz bir vizör ve ONE X'in ekranından %40 daha büyük.
Teknik Özellikler
Kutuda
Insta360 ONE X2
Batarya
Şarj Kablosu
Koruyucu Kılıf
Hızlı Başlangıç ​​Kılavuzu
Garanti Belgesi
diyafram
F2.0
35mm Eşdeğer Odak Uzaklığı
7.2mm
EV
±4EV
ISO
Otomatik, 100-3200
WB
Otomatik, 2700K, 4000K, 5000K, 6500K, 7500K
Fotoğraf Çözünürlüğü
360: 6080x3040 (2:1) Pano: 4320×1440 (3:1)
Video Çözünürlüğü
360: 5.7K@30fps, 25fps, 24fps 4K@50fps, 30fps 3K@100fps Geniş Açı (Sürekli Kamera Modu): 2560x1440@50fps, 30fps 1920x1080@50fps, 30fps
Fotoğraf Formatı
insp (mobil uygulama veya masaüstü Studio aracılığıyla dışa aktarılabilir), RAW (dng, masaüstünde düzenlenmelidir)
Video Formatı
Sabit Kamera: MP4 360: INSV
Fotoğraf Modları
Standard, HDR, Burst, Interval, Night Shot, PureShot, InstaPano
Video Modes
Standard, HDR, Timelapse, TimeShift, Bullet Time, Steady Cam
Pozlama Modları
Fotoğraf Çekimi Otomatik, Manuel (Deklanşör 1/8000s-120s, ISO 100-3200), Deklanşör Önceliği (1/8000s-1s), ISO Önceliği (100-3200), İzole Pozlama Video Çekimi Otomatik, Manuel (Enstantane 1/8000s- 1/30sn, ISO 100-3200s), Deklanşör Önceliği (1/8000sn-1/30sn), ISO Önceliği (100-3200), İzole Pozlama
Video Kodlama
H.264, H.265
Video Bit Hızı
100Mbps
Jiroskop
6-eksenli Jiroskop
Ses
Rüzgar Azaltma, 360 Yöne Odaklanma
Uyumlu Cihazlar
iOS cihazlar: iPhone SE 2, iPhone 8, iPhone 8P, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone X, iPhone 11, iPhone 11 Pro dahil olmak üzere A11 veya üzeri çiplere ve iOS 10.0 veya üzeri sürümlere sahip iOS mobil cihazlarla uyumludur , iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 mini, iPad Air(2020), iPad Pro ve daha yeni iPad modelleri. Android Cihazlar: Aşağıdaki özellikleri karşılayan Android mobil cihazlarla uyumludur: • Huawei Mate 20, P30 veya daha yeni modeller dahil Kirin 980 ve üzeri yongalara sahip Android cihazlar. • Samsung Galaxy S9, Xiaomi Mi 8 veya daha yeni modeller dahil olmak üzere Snapdragon 845 ve üzeri yongalara sahip Android cihazlar. • Samsung Galaxy S9, S9+, Note9 ve daha yeni modeller dahil olmak üzere Exynos 9810 ve üzeri yongalara sahip Android cihazlar. Not: 1. Yukarıdaki gereksinimleri karşılamayan cihazlar kamerayı kontrol etmek için uygulamayı kullanmaya devam edebilir, ancak bazı işlemci yoğun ve AI destekli özelliklerin performansı yetersiz olabilir. 2. Testten sonra, Qualcomm SDM765 5G yongaları ile donatılmış telefonların donanım kod çözme yetenekleri zayıf ve OPPO Reno 3 5G gibi kullanım için desteklenmiyor. 3. Uygulamanın yüklenmesi 64 bit sistemli bir cep telefonu gerektirir, 32 bit sistem uygulamanın kurulumunu desteklemez. Not: 1. Yukarıdaki gereksinimleri karşılamayan cihazlar kamerayı kontrol etmek için uygulamayı kullanmaya devam edebilir, ancak bazı işlemci yoğun ve AI destekli özelliklerin performansı yetersiz olabilir. 2. Testten sonra, Qualcomm SDM765 5G yongaları ile donatılmış telefonların donanım kod çözme yetenekleri zayıf ve OPPO Reno 3 5G gibi kullanımları desteklenmiyor. 3. Uygulamanın yüklenmesi 64 bit sistemli bir cep telefonu gerektirir, 32 bit sistem uygulamanın kurulumunu desteklemez. Not: 1. Yukarıdaki gereksinimleri karşılamayan cihazlar kamerayı kontrol etmek için uygulamayı kullanmaya devam edebilir, ancak bazı işlemci yoğun ve AI destekli özelliklerin performansı yetersiz olabilir. 2. Testten sonra, Qualcomm SDM765 5G yongaları ile donatılmış telefonların donanım kod çözme yetenekleri zayıf ve OPPO Reno 3 5G gibi kullanım için desteklenmiyor. 3. Uygulamanın yüklenmesi 64 bit sistemli bir cep telefonu gerektirir, 32 bit sistem uygulamanın kurulumunu desteklemez. 2. Testten sonra, Qualcomm SDM765 5G yongaları ile donatılmış telefonların donanım kod çözme yetenekleri zayıf ve OPPO Reno 3 5G gibi kullanım için desteklenmiyor. 3. Uygulamanın yüklenmesi 64 bit sistemli bir cep telefonu gerektirir, 32 bit sistem uygulamanın kurulumunu desteklemez. 2. Testten sonra, Qualcomm SDM765 5G yongaları ile donatılmış telefonların donanım kod çözme yetenekleri zayıf ve OPPO Reno 3 5G gibi kullanımları desteklenmiyor. 3. Uygulamanın yüklenmesi 64 bit sistemli bir cep telefonu gerektirir, 32 bit sistem uygulamanın kurulumunu desteklemez.
Bluetooth
BLE 4.2
Wi-Fi
802.11a/b/g/n/ac
USB Bağlantı
Type-C * Not: Bu sürüm yalnızca Android cihazlara (Micro-USB veya Type-C aracılığıyla) kablolu bağlantıyı destekler. iOS cihazlara kablolu bağlantıyı desteklemez. Hem iOS hem de Android için tam kablosuz desteği mevcuttur.
Micro SD Kart
UHS-I V30 hız sınıfı, maksimum 1 TB depolama alanına sahip exFAT biçimli SD kartlar önerilir.
Pil Kapasitesi
1630mAh
Şarj Yöntemi
Type-C
Şarj Süresi
85 Dakika
Ortam Sıcaklığı
(-20℃ to 40℃)
Ağırlık
149g (5.25oz)
Boyutlar (G x Y x D)
4.62 x 11.30 x 2.98 cm
Çalışma süresi
5.7K@30fps – 80 dakika
Renk Profilleri
Canlı, Standart, LOG
  1. *Desteklenen platformlar arasında Facebook, YouTube veya veya bir RTMP URL'si bulunur.
  2. *Desteklenen konferans platformları Zoom, OBS, Microsoft Teams, BlueJeans ve Lifesize'ı içerir ancak bunlarla sınırlı değildir.