TANITIMI İZLE

Tam esneklik. Sadece bir lens değişimiyle akıllara durgunluk veren 360 derece ve geniş açılı aksiyon çekimleri yapan tek aksiyon kamerası.

Çekim Yapmanın Üç Yolu.
Rakipsiz
aksiyon kamerası.

360° Ufuk Kilidi ile
ultra stabilize.

5m'ye kadar sağlam
ve su geçirmez.

4K Güçlendirme Lensi

4K Boost Lens ile aksiyona odaklanın. Daha ayrıntılı 4K 60fps videolar ve 48MP fotoğraflar için yeni 1/2" 48MP görüntü sensörü ile sağlam ve dayanıklı.

48 MP Fotoğraflar

4 kat daha fazla megapiksel. Daha iyi renkler ve ışıklandırma ile bu mükemmel anların hak ettiği ekstra ayrıntıyı yakalayın.

6K Geniş Ekran Modu

Geniş ekran izleme için klasik 2,35:1 oranıyla, bir Hollywood filminde evinizdeymiş gibi görünecek ultra ayrıntılı 6K çekim yapın.

5.7K 360 Objektif

Önce çek, sonra nişan al. Aksiyonu tüm açılardan yakalayın, ardından 360 yeniden çerçeveleme ile neye odaklanacağınızı seçin. İmkansız üçüncü şahıs görünümü çekimleri için Görünmez Selfie Çubuğu ile kullanın.

5,3K 1 İnç Lens

Leica ile birlikte geliştirilen 1 İnç Geniş Açı Lens, herhangi bir aksiyon kamerasının en büyük görüntü sensörüne sahiptir. Düşük ışıkta bile hassas ayrıntılara ve gerçeğe yakın renklere sahip 5,3K geniş açılı çekim yapın.

Görünmez Selfie Çubuğu. Çirkin bir özçekim çubuğuyla manzarayı mahvetme! 360 Lens, drone benzeri çekimler için Görünmez Selfie Çubuğu'nun çekimlerinizden tamamen kaybolmasını sağlar. Büyüleyici!

Üçüncü Şahıs Görünümü

Destansı bir şey yapıyorsun ama etrafta çekmene yardım edecek kimse yok mu? Görünmez Selfie Çubuğu ile çılgın üçüncü şahıs perspektiflerini yakalayın. İnsanların "bunu nasıl çektin?!" demelerine hazır olun.

FlowState Stabilizasyonu. Hangi lensi kullanırsanız kullanın, pürüzsüz görüntü sabitleme. Güçlü RS Core, geniş açılı lenslerle eşleştirildiğinde artık kamerada FlowState stabilizasyonu sağlıyor. Düzenleme gerekmez.

FlowState Kapalı
FlowState Stabilizasyonu

Ufuk Kilidi. Kameranızı ne kadar yatırırsanız yatırın, mükemmel seviyede çekimler. Her üç lens de 360° ufuk tesviyesini destekler.

Aktif HDR. Aksiyon sporları için yenilikçi, yeni bir HDR video modu. 4K Boost Lens'teki Aktif HDR, siz hareket ettikçe videonuzun sabit kalmasını sağlarken, daha canlı çekimler için ayrıntıları parlak noktalarda ve gölgelerde tutar.

Slow Mo. 4K Boost Lens ile aksiyonu 8x'e kadar yavaşlatın veya 360 Lens'te 4x slow-mo ile etrafında döndürün ve muhteşem bir ana odaklanın.

Aksiyon için tasarlandı.

5m'ye kadar su geçirmez

Endişelenmeden aksiyon kameranızı su altında 5m'ye daldırın.

Sağlam Tasarım

Yüksek performanslı konektörler ve benzersiz bir yapısal tasarım, hareketin zirvesinde bile modlar arasında istikrarlı bir bağlantı sağlar.

Yepyeni bir Çekirdek. Her yönden geliştirilmiş performans.

Daha hızlı WiFi. Çekirdek'teki tamamen yeni donanım sayesinde Insta360 uygulamasında dosyalarınızı daha hızlı aktarın ve düzenleyin.

Daha Hızlı WiFi Aktarımı

Daha net ses. RS Core artık istediğiniz sesi yakalamanıza yardımcı olacak ek bir mikrofona ve istemediğiniz gürültüyü ortadan kaldırmak için bir Rüzgar Gürültüsü Azaltma algoritmasına sahiptir.

GÜRÜLTÜ AZALTMAYI AÇIN GÜRÜLTÜ AZALTMAYI KAPATIN

Anında Yakınlaştırma. Kayıt yaparken bir nesneyi 2,7x'e kadar dijital olarak yakınlaştırın; çekiminizi önceden ayarlamanıza gerek yok.

Hızlı Menü. Tek bir dokunuşla tüm favori çekim ön ayarlarınıza tek bir yerden erişin. Aksiyona ayak uydurmak için hareket halindeyken modları değiştirin.

Daha büyük, daha iyi pil.

Şimdi %21 daha fazla kapasiteye sahip yeni 1445mAh pil ile aksiyona güç katın.

Hızlı Okuyucu

WiFi'ye gerek yok.

Telefonunuzda daha hızlı düzenleyin ve kameranızın pilini WiFi aktarımlarından koruyun. Dosyaları içindeki SD karta kaydetmek için Hızlı Okuyucuyu ONE RS'ye takın, ardından düzenlemeye başlamak için telefonunuza takın.

Kolay montaj.

Hızlı Yayın

Braketi açmak için düğmeye basmanız, kamerayı yandan dışarı kaydırmanız ve anında lensleri değiştirmeniz yeterlidir.

Isı Yayan Tasarım

Montaj Braketi, daha uzun süre kayıt yapabilmeniz için aksiyon kameranızın serin kalmasına yardımcı olur.

Rüzgar Geçirmez Mikrofon Kapağı

Özel bir rüzgar geçirmez köpük kapak, güçlü rüzgarları engellemeye yardımcı olur ve videolarınızda istenmeyen gürültüyü önler.

Düzenleme kolaylaştı.

Insta360 uygulaması.

Güçlü düzenleme araçları parmaklarınızın ucunda. Otomatik düzenleme araçları ve şablonlarıyla işi yapay zekanın yapmasına izin verin veya bir dizi manuel kontrolle düzenlemenize katılın.

Çekim Sihirbazı

360 videoları düzenlemenin en kolay ve en hızlı yolu.

Telefonunuzu çevirerek veya parmağınızı kaydırarak videolarınızı yeniden çerçeveleyin. Tüm düzenlemeleriniz anında kaydedilir. Tek bir dokunuşla dışa aktarın ve paylaşın.

Yeniden çerçevelemenin daha fazla yolu.

Animasyon Karesi
Derin Takip 2.0
Otomatik Çerçeve

Bir animasyon karesi eklemek ve perspektifi istediğiniz gibi değiştirmek için dokunun. Bir kişiye, hayvana veya başka bir hareketli nesneye dokunun. Gerisini yapay zeka yapacak ve hedefinizi merkezde tutmak için takip edecek. Neye odaklanacağınızdan emin değil misiniz? Otomatik Çerçeve, 360 videolarınızın en iyi kısımlarını sizin için bulur ve aralarından seçim yapabileceğiniz otomatik olarak yeniden çerçevelenmiş bir dizi klip sunar.

FlashCut. Geniş açılı videolarınız için kolay otomatik düzenleme şablonları. Bir tema seçin ve yapay zekanın müziğin ritmine göre düzenlenmiş, gösterişli bir video oluşturmasına izin verin.

Çekim Laboratuvarı Klonlama, hiperlaplar, namlu yuvarlanmaları, hareket durdurma… Shot Lab'de hepsi var. AI'nın yardımıyla harika efektler çekin. 360 derece çekiminizi içe aktarın, bir efekt seçin ve hepsi bu kadar!

Sine Atlama
Orta Sahne
Klon Döngüsü
Donuk Çekim

Daha fazla Insta360 uygulama özellikleri.

KEŞFET

Masaüstünde bir profesyonel gibi düzenleyin. nsta360 Studio'nun yeni görünümü, masaüstünde düzenlemeyi kolaylaştırıyor. Veya Adobe Premiere Pro eklentisinin dikişsiz iş akışıyla doğrudan düzenlemenize atlayın.

Bir aksiyon kamerasından daha fazlası.

Canlı Yayın
Web Kamerası

360 Lens ile maceralarınızı yaşarken paylaşın. Perspektifi kendiniz kontrol etmek için yeniden çerçeveleyin veya 360° canlı akışla hedef kitlenizin ilgisini çekin. Evden veya ofiste çalışırken, ultra geniş, yüksek çözünürlüklü görüntülü aramalar için lenslerden herhangi birini bilgisayarınıza bağlayın.

Her şeye hazır.

Hepsi bir arada
aksiyon kamerası.


Kurulumunuzu yükseltin.

Yapışkan Lens Koruyucuları

360 Lensinizi bu yapışkan lens koruyucularla koruyun.

Hızlı Okuyucu

Dosyaları telefonunuza daha hızlı ve daha kolay aktarın.

Güçlendirilmiş Pil Tabanı

Bu 2380 mAh pil ile gücünüzü daha uzun süre koruyun.

Aksesuar Ayakkabısı

Aksiyon kameranıza harici bir mikrofon veya ışık takın.

Mikrofon Adaptörü

3,5 mm harici mikrofonla sesinizi yükseltin.

Montaj Braketi

Tamamen yeni hızlı bırakma tasarımıyla kameranızı kolayca monte edin.

4K Boost Lens için Dalış Çantası

Daha derine dalın. 60m'ye kadar su geçirmez.

YAKINDA GELECEK

ND Filtre Seti

Her türlü hava koşulunda dengeli renkler ve kontrast elde edin.

YAKINDA GELECEK

Lenslerinizi seçin.

İkiz Sürümü

4K Sürümü

1-İnç Sürümü

ONE R'den yükseltme mi yapıyorsunuz?

Halihazırda bir ONE R'ye sahipseniz, lenslerinizi ve modlarınızı kendi hızınızda yükseltmek için aksiyon kamerasının modüler tasarımından yararlanın.

ONE RS'deki yenilikler neler?

Çok fazla! ONE RS, yeni bir Çekirdek, Pil Tabanı ve Montaj Braketi ile birlikte yeni bir yüksek performanslı 4K lensi sunar! İşte en büyük yükseltmeler:

4K Boost Lens: Bu, önceki 4K Geniş Açı Lensin bir yükseltmesidir. Daha büyük 1/2" 48MP sensör sayesinde, daha ayrıntılı 4K 60fps video ve 48MP fotoğraflar çeker. İki yeni yenilikçi mod da mevcuttur: ultra yüksek çözünürlüklü 2,35:1 videolar için 6K Geniş Ekran modu ve daha iyi vurgular için Aktif HDR modu ve aksiyon videolarında gölgeler.

ONE RS Core: Tamamen yeni ONE RS Core, gelişmiş kamera içi FlowState stabilizasyonu ve %50'ye kadar daha hızlı WiFi aktarımları için yeni bir işlemcinin yanı sıra gelişmiş ses için ek bir mikrofona sahiptir. RS Core ile Anında Yakınlaştırma ve Hızlı menü de mevcuttur.

ONE RS Pili ve Montaj Braketi: ONE RS pil kapasitesi, ONE R pilinden %21 daha büyüktür. Montaj Braketi de RS piline uyacak şekilde yeniden tasarlandı ve artık hızlı serbest bırakma düğmesi, ısı dağıtan tasarım ve yerleşik rüzgar kapağı ile kullanımı daha kolay.

ONE R 360 Objektif ve 1 İnç Geniş Açı Objektif öncekiyle aynı objektiflerdir.

4K Boost Lens'i mevcut ONE R Core'umla kullanabilir miyim?

ONE R Core ile 4K Boost Lens desteği, lansman sonrası bir ürün yazılımı güncellemesiyle gelecek. Yaklaşan güncelleme ile ONE R kullanıcıları, daha büyük 1/2" görüntü sensörü, 48MP fotoğraflar ve Aktif HDR dahil olmak üzere yeni lensin birçok avantajından yararlanabilirler.

ONE RS Core'u mevcut lensler ve modlar ile kullanabilir miyim?

Evet, ONE R lenslerinizi ONE RS Core ile kullanabilirsiniz. Yeni işlemci, geliştirilmiş kamera içi FlowState görüntü sabitleme, %50 daha hızlı WiFi aktarımları, iyileştirilmiş ses, Anında Yakınlaştırma ve Hızlı menü dahil olmak üzere yeni Core'un tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Geniş açılı lens ile kullanıldığında, FlowState modunda 4K 60 fps de çekim yapabilirsiniz. Optimum performans için ONE RS Core'u ONE RS pil ve ONE RS Montaj Braketi ile birlikte kullanmanızı öneririz.

ONE RS Pil Tabanını mevcut ONE R Core'umla kullanabilir miyim?

Evet, ONE R Core'unuzu ve lenslerinizi ONE RS Battery Base ile kullanabilirsiniz. Ancak, ONE RS Pil Tabanı, daha büyük boyutu ve kapasitesi nedeniyle ONE R Montaj Braketi ile uyumlu değildir. Lütfen pille kullanmak için yeni bir hızlı serbest bırakma düğmesi, ısı dağıtan bir tasarım ve dahili rüzgar geçirmez mikrofon kapağı bulunan ONE RS Montaj Braketini satın alın.

4K Güçlendirme Lensi

360 Lens

1-İnç Geniş Açı Lens

4K Boost Lens

360 Lens

1-Inch Wide Angle Lens

diyafram

F2.4

F2.0

F3.2

35mm Eşdeğer Odak Uzaklığı

16mm

7.2mm

14.4mm

Fotoğraf Çözünürlüğü

8000x6000 (4:3)
8000x4500 (16:9)
4000x3000 (4:3)
4000x2250 (16:9)

6080x3040 (2:1)

5312x3552 (3:2)
5312x2988 (16:9)

Video Çözünürlüğü

6016x2560@25/24fps
(6K Geniş Ekran Modu altında)
4000x3000@24/25/30fps,
3840x2160@24/25/30/50/60fps,
2720x1530@24/25/30/60/100fps,
1920x1080@24/25/30/60/120/200fps

5760x2880@30/25/24fps,
3840x1920@50/30fps,
3008x1504@100fps

5472x2328@30/25/24fps
(under Widescreen Mode)
5312x2988@24/25/30fps,
3840x2160@24/25/30/50/60fps,
2720x1530@24/25/30/60fps,
1920x1080@24/25/30/60/120fps

Fotoğraf Formatı

· jpg
· RAW (dng) (RAW dosyalarının dışa aktarılması için PC/Mac'te yazılım gerekir.)

· insp
· RAW (dng) (RAW dosyalarının dışa aktarılması için PC/Mac'te yazılım gerekir.)

· jpg
· RAW (dng) (RAW dosyalarının dışa aktarılması için PC/Mac'te yazılım gerekir.)

Video formatı

· mp4 ("PRO_" ön ekine sahip dosyalar için, en boy oranını ayarlamak ve FlowState Sonrası sabitlemeyi uygulamak için lütfen uygulamaya/Studio'ya aktarın)

· insv (Uygulama veya Stüdyo aracılığıyla dışa aktarılabilir)

· mp4 ("PRO_" ön ekine sahip dosyalar için, en boy oranını ayarlamak ve FlowState Sonrası sabitlemeyi uygulamak için lütfen uygulamaya/Studio'ya aktarın)

Fotoğraf Modları

Standart, HDR, Aralık, Gece Çekimi, Starlapse, Seri Çekim, PureShot

Standart, HDR, Aralık, Gece Çekimi, Starlapse, Seri Çekim, PureShot

Standart, HDR, Aralık, Gece Çekimi, Starlapse, Seri Çekim, PureShot

Video Modları

Standart Video, Ağır Çekim, Aktif HDR, Timelapse, TimeShift, Döngü Kayıt, 6K Geniş Ekran
FlowState (kamera içi sabitleme) FlowState Sonrası (uygulama içi sabitleme)

Standart Video, HDR, Timelapse, TimeShift, Bullet Time, Döngü Kayıt

Standart Video, HDR, Timelapse, TimeShift, Bullet Time, Döngü Kayıt

FlowState (kamera içi sabitleme) FlowState Sonrası (uygulama içi sabitleme)

Renk Profilleri

Standard, Canlı, LOG

Standard, Canlı, LOG

Standard, Canlı, LOG

Ağırlık

125.3g

135.3g

163g

Boyutlar (G x Y x D)

70.1x49.1x32.6mm

70.1x49.1x43mm

78.7x55.7x47.2mm

Çalışma süresi

75 dakika
*Laboratuvar ortamında 4K@60fps FlowState modunda test edilmiştir

82 dakika
*Laboratuvar ortamında 5.7K@30fps modunda test edilmiştir

84 dakika
*Laboratuvar ortamında 5.3K@30fps'de Akış Durumu Sonrası modunda test edilmiştir

Maks. Video Bit Hızı

100Mbps

100Mbps

100Mbps

Jiroskop

6-eksenli Jiroskop

6-eksenli Jiroskop

6-eksenli Jiroskop

Uyumlu Cihazlar

iOS Cihazları: iPhone SE 2, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone X, iPhone 11, iPhone 11 dahil olmak üzere A11 veya üzeri yongalara ve iOS sürüm 11.0 veya üzeri sürümlere sahip iOS mobil cihazlarıyla uyumludur Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 mini, iPad Air (2020), iPad Pro ve daha yeni iPad modeller. Android Cihazlar: Aşağıdaki özellikleri karşılayan Android mobil cihazlarla uyumludur: • Huawei Mate 20, P30 veya daha yeni modeller dahil Kirin 980 ve üzeri yongalara sahip Android cihazlar. • Samsung Galaxy S9, Xiaomi Mi 8 veya daha yeni modeller dahil olmak üzere Snapdragon 845 ve üzeri yongalara sahip Android cihazlar. • Samsung Galaxy S9, S9+, Note9 ve daha yeni modeller dahil olmak üzere Exynos 9810 ve üzeri yongalara sahip Android cihazlar. • Google Pixel 6 dahil Tensor çipli Android cihazlar Not: 1. Yukarıdaki gereksinimleri karşılamayan cihazlar kamerayı kontrol etmek için uygulamayı kullanmaya devam edebilir, ancak bazı işlemci yoğun ve yapay zeka destekli özelliklerin performansı alt optimal olabilir. 2. Testten sonra, Qualcomm SDM765 5G yongaları ile donatılmış telefonların donanım kod çözme yetenekleri zayıf ve OPPO Reno 3 5G gibi kullanım için desteklenmiyor. 3. Uygulama kurulumu, 64 bit sistemli bir cep telefonu gerektirir. 32 bit sistem uygulama yüklemesini desteklemez. 4. Snap Sihirbazı özelliği yalnızca iPhone 8 veya üzeri modellerle (A11 veya üzeri çipler) uyumludur; M1 çipli iPad'ler; ve Kirin 990 ve üzeri çiplere (ör. Huawei Mate 30 ve üzeri), Snapdragon 855 ve üzeri çiplere (ör. Google Pixel 4/Xiaomi Mi 9 ve üzeri) veya Exynos 990 ve üzeri çiplere (ör. Samsung Galaxy S20 ve üzeri) sahip Android cihazlar .

Canlı yayın

360 Live, Reframe Live (yayıncı sabit bir perspektif ayarlar)

Pozlama Değeri

±4EV

±4EV

±4EV

ISO Aralığı

Fotoğraf: 100-6400
Video: 100-6400

Fotoğraf: 100-3200
Video: 100-3200

Fotoğraf: 100-3200
Video: 100-3200

Deklanşör hızı

Fotoğraf: 1/8000 - 120s
Video: 1/8000 - saniyede kare sınırına kadar

Fotoğraf: 1/8000 - 120s
Video: 1/8000 - saniyede kare sınırına kadar

Fotoğraf: 1/8000 - 120s
Video: 1/8000 - saniyede kare sınırına kadar

Beyaz dengesi

2000K-10000K

2000K-10000K

2000K-10000K

Ses Modları

· Rüzgar Azaltma
· Yön Geliştirme
· Stereo

· Rüzgar Azaltma
· Stereo

· Rüzgar Azaltma
· Yön Geliştirme
· Stereo

Ses formatı

48 kHz, AAC

48 kHz, AAC

48 kHz, AAC

Bluetooth

BLE5.0

BLE5.0

BLE5.0

Wi-Fi

5 GHz, 802.11ac (Standart menzil yaklaşık 20 metre, maksimum iletim hızı 20MB/s)

5 GHz, 802.11ac (Standart menzil yaklaşık 20 metre, maksimum iletim hızı 20MB/s)

5 GHz, 802.11ac (Standart menzil yaklaşık 20 metre, maksimum iletim hızı 20MB/s)

USB

Type-C

*Not: Bu kamera yalnızca Android cihazlara (Micro-USB veya Type-C aracılığıyla) kablolu bağlantıyı destekler. iOS cihazlara kablolu bağlantıyı desteklemez. Hem iOS hem de Android için tam kablosuz desteği mevcuttur.

Type-C

*Not: Bu kamera yalnızca Android cihazlara (Micro-USB veya Type-C aracılığıyla) kablolu bağlantıyı destekler. iOS cihazlara kablolu bağlantıyı desteklemez. Hem iOS hem de Android için tam kablosuz desteği mevcuttur.

Type-C

*Not: Bu kamera yalnızca Android cihazlara (Micro-USB veya Type-C aracılığıyla) kablolu bağlantıyı destekler. iOS cihazlara kablolu bağlantıyı desteklemez. Hem iOS hem de Android için tam kablosuz desteği mevcuttur.

MicroSD Kart

UHS-I veri yolu arabirimine ve Video Hızı Sınıfı V30 derecesine (tam olarak bu sınıf, ne daha yüksek ne daha düşük) sahip exFAT formatlı microSD kartlar ve maksimum 1 TB depolama alanı önerilir.

UHS-I veri yolu arabirimine ve Video Hızı Sınıfı V30 derecesine (tam olarak bu sınıf, ne daha yüksek ne daha düşük) sahip exFAT formatlı microSD kartlar ve maksimum 1 TB depolama alanı önerilir.

UHS-I veri yolu arabirimine ve Video Hızı Sınıfı V30 derecesine (tam olarak bu sınıf, ne daha yüksek ne daha düşük) sahip exFAT formatlı microSD kartlar ve maksimum 1 TB depolama alanı önerilir.

Pil Kapasitesi

1445mAh

1445mAh

1445mAh

Şarj Yöntemi

USB Type-C

USB Type-C

USB Type-C

Şarj süresi

65 dakika (powered off)

65 dakika (powered off)

65 dakika (powered off)

Çalışma sıcaklığı

-20℃ to 40℃

-20℃ to 40℃

-20℃ to 40℃

  1. Insta360 ONE RS, monte edildiğinde 5 metreye kadar su geçirmezdir (tüm bileşenler birbirine kilitlenir ve Montaj Braketine sabitlenir). Derin veya dalgalı su koşullarında (ör. sörf) kameranızı korumak ve 360 ​​derece görüntü birleştirmeyi etkinleştirmek için Dalış Kılıfını kullanın. Tam su geçirmezlik önlemleri için kılavuza bakın.
  2. İOS kullanıcıları kameraya kablosuz olarak bağlanmalı ve cep telefonu verilerini kullanarak canlı yayın yapmalıdır. Desteklenen platformlar arasında Facebook, YouTube veya bir RTMP URL'si bulunur.
  3. Desteklenen konferans platformları arasında Zoom, OBS, Microsoft Teams, BlueJeans ve Lifesize bulunur ancak bunlarla sınırlı değildir.