TANITIMI İZLE
ÖNE ÇIKANLAR
TANITIMI İZLE
ÖNE ÇIKANLAR
Üstün Üretici Araç
Her yere gitmeye hazır, kompakt bir cihazda rakipsiz 360 derece görüntü kalitesi. Değiştirilebilir lens tasarımı ile ultra çok yönlüdür ve yükseltilebilir.
Leica le birlikte tasarlanmıştır.
Yalnızca Insta360 ile ortaklık kuran Leica, optik tasarım ve son teknoloji görüntüleme konusundaki efsanevi uzmanlığını 360 kameralara taşıyor.
Bir çift 1-inch sensör.
Insta360'ın iki adet 1inç CMOS sensörlü ilk 360 kamerası, olağanüstü dinamik aralıkla benzersiz görüntü kalitesi sunar.
Çarpıcı 6K 360 çekim.
Diğer kompakt 360 kameraları sudan çıkaran görüntü kalitesi. Sürükleyici 360 derece çekiminizi paylaşın veya sosyal medya için geleneksel bir düz video olarak yeniden çerçeveleyin.
21 megapiksel 360 fotoğraf.
Kusursuz bir şekilde birleştirilmiş 21MP 360 fotoğraflarla etrafınızdaki dünyayı keskin bir tanımla yakalayın.
Düşük Işığa Hazır.
Çift 1-inch sensörleri ile gölgeleri hiç olmadığı kadar ön plana alın.
FlowState Stabilizasyonu
6 eksenli sabitleme ve tescilli görüntü sabitleme algoritması, inanılmaz derecede pürüzsüz videolar sunmak için bir araya geliyor.
Stabilizasyon Yok
FlowState Stabilizasyonu
360 Ufuk Kilidi.
Gimbal yok mu? Sorun değil. 360 Ufuk Kilidi sayesinde kameranız hangi açıda olursa olsun, ufuk her zaman görüntü kırpılmadan düz olacaktır.
Gösterişli üçüncü şahıs görüşleri.
Bir drone ile çekilmiş gibi görünen harika çekimler yapmak için Görünmez Selfie Çubuğunu kullanın.
Yapay Zeka destekli görüntüleme.
PureShot
PureShot HDR

Daha az görüntü kirliliği. Daha fazla detay. Daha iyi çekimler. Yapay zeka tarafından desteklenen daha yüksek bir dinamik aralık için PureShot'u açın.' Daha da dinamik aralık için 1-Inch 360 Edition, birden fazla PureShot fotoğrafını bir araya getirerek öne çıkanları daha fazla kontrol edebilir ve daha fazla ayrıntı sunabilir.

PureShot
Daha az görüntü kirliliği. Daha fazla detay. Daha iyi çekimler. Yapay zeka tarafından desteklenen daha yüksek bir dinamik aralık için PureShot'u açın.
PureShot HDR
Daha az gürültü. Daha fazla detay. Daha iyi çekimler. AI tarafından desteklenen daha yüksek bir dinamik aralık için PureShot'ı açın.Daha da dinamik aralık için 1-Inch 360 Edition, birden fazla PureShot fotoğrafını bir araya getirerek öne çıkanları daha fazla kontrol edebilir ve daha fazla ayrıntı sunabilir.
Hızlı Menü.
Sadece bir dokunuş uzağınızda tercih ettiğiniz çekim parametreleriyle anında çekime hazır olun. Aksiyona ayak uydurmak için hareket halindeyken modları değiştirin.
Suya dayanıklılık.
Toplanan bulutları görünce saklanmak için koşmaya gerek yok! 1-İnç 360 Sürümü, IPX3 suya dayanıklıdır.
Uzun ömürlü pil.
1350mAh Dikey Pil Tabanı, üst düzey prodüksiyonlar için ihtiyacınız olan tüm gücü size sağlar.
Hızlı Okuyucu.
Hızlı Okuyucu ile mobil düzenleme iş akışınızı hızlandırın. Dosyaları doğrudan SD kartına kaydetmek için kameranıza takın, ardından onları çok hızlı bir şekilde telefonunuza aktarın.
Cebinizde bir düzenleme paketi.
Insta360 uygulaması.
Kapsamlı yeniden çerçeveleme kontrolleri ve yapay zeka destekli araçlarla hareket halindeyken düzenleyin.
Snap Sihirbazı
360 videoları düzenlemenin en kolay ve en hızlı yolu.
Telefonunuzu çevirerek veya parmağınızı kaydırarak videolarınızı yeniden çerçeveleyin. Tüm düzenlemeleriniz anında kaydedilir. Tek bir dokunuşla dışa aktarın ve paylaşın.
Yeniden çerçevelemenin daha fazla yolu.
Kare Hızı
Deep Track 2.0
Auto Frame

Dizginleri elinize alın ve tam kontrolle yeniden çerçeveleyin. Bir animasyon karesi eklemek ve perspektifi istediğiniz gibi değiştirmek için dokunun. Bir kişiye, hayvana veya başka bir hareketli nesneye dokunun. Gerisini yapay zeka yapacak, hedefinizi merkezde tutmak için takip edecek. Neye odaklanacağınızdan emin değil misiniz? Otomatik Çerçeve, 360 videolarınızın en iyi kısımlarını sizin için bulur.

Insta360 Çekim Laboratuvarı.
Yapay Zeka'nın zorluk çekmeden eğlenceli çekimler için sihrini kullanmasına izin verin. Çekim Laboratuvarı, yaratıcı çekimlerinizi karıştırmak için çok sayıda tek dokunuşla düzenleme şablonuna ev sahipliği yapar.
Starlapse
Cinelapse
Sky Swap
Düzenlemenizde ustalaşın.
Insta360 uygulaması, her zaman, her yerde en iyi çekimi elde etmenize yardımcı olan özelliklerle doludur.
TimeShift
MultiView

Çekimlerinizi 6 kata kadar hızlandırın ve önemli anları vurgulamak için yol boyunca ana kareler ekleyin. En kolay vlog kurulumu. MultiView ile yüzünüzü ve ilerideki manzarayı gösterin. Anında bölünmüş ekran veya resim içinde resim düzenlemeleri elde edin.

Insta360 Stüdyosu.
Insta360'ın yapay zeka destekli araçlarla donatılmış ücretsiz masaüstü yazılımıyla çekimlerinizden en iyi şekilde yararlanın. 360 videolarınızı diğer kameralarda çekilmiş çekimlerle birleştirmek için Adobe Premiere Pro dikişsiz eklentiyi deneyin (yakında).
Bakış açınızı paylaşın.
Canlı yayın
Gezegenin her köşesine çarpıcı ayrıntılarla yayın yapın. Perspektifi kontrol etmek için yeniden çerçeveleyin veya hedef kitlenizi 360 canlı akışa bırakın.
Web kamerası
İster ofiste ister evde olun net, net aramalar. Bilgisayar ekranınızdaki garip toplaşmaları unutun—ONE RS her şeyi 360 bölünmüş ekranda yakalar.
İş için hazır.
Sanal tur oluşturma, Google Street View görüntüleri, şantiye izleme ve daha fazlası için üstün görüntü kalitesi. Matterport ve OpenSpace dahil olmak üzere büyük platformlarla uyumluluk yakında geliyor.
Sınıfının en iyisi 360.
Kurulumunuzu yükseltin.
Hızlı Okuyucu
Dosyaları telefonunuza daha hızlı ve daha kolay aktarın.
Mikrofon Adaptörü
3,5 mm harici mikrofonla sesiniz üzerinde tam kontrol sağlayın.
Görünmez Mikrofon Braketi
Mikrofon kurulumunuzu tamamen görünmez kılmak için özel olarak tasarlanmıştır.
Dikey Pil Tabanı
1350 mAh pil ile çekiminiz boyunca gücünüzü koruyun.
Lens kapağı
Fotoğraf makineniz kaldırıldığında lenslerinizi koruyun.
Upgrade your setup.
 • Hızlı Okuyucu
  Dosyaları telefonunuza daha hızlı ve daha kolay aktarın.
 • Mikrofon Adaptörü
  3,5 mm harici mikrofonla sesiniz üzerinde tam kontrol sağlayın.
 • Görünmez Mikrofon Braketi
  Mikrofon kurulumunuzu tamamen görünmez kılmak için özel olarak tasarlanmıştır.
 • Dikey Pil Tabanı
  1350 mAh pil ile çekiminiz boyunca gücünüzü koruyun.
 • Lens kapağı
  Fotoğraf makineniz kaldırıldığında lenslerinizi koruyun.
ONE R/RS'den yükseltme mi yapıyorsunuz?
Halihazırda bir ONE R veya RS'ye sahipseniz, lenslerinizi kendi hızınızda yükseltmek için kameranın modüler tasarımından yararlanın.
ONE RS 1-Inch 360 Edition'daki yenilikler neler?
1-Inch 360 Edition, Insta360'ın çift 1 inç sensörlü ilk 360 kamerası ve Leica ile birlikte tasarlanan ilk 360 kameradır. 1 inç 360 Lens, düşük ışık performansını önemli ölçüde artırır ve 360 ​​görüntü kalitesini yeni zirvelere taşır. 1-İnç 360 Sürümü, yeni lensle birlikte yeni bir Dikey Pil Tabanı ve kamerayı sabitlemek için bir Montaj Braketi ile birlikte gelir. 1-İnç 360 Sürümü, 4K Boost Lens, 1-İnç Geniş Açı Lens ve 360 ​​Lens ile aynı ONE RS Core ile birlikte gelir. ONE RS kullanıcısıysanız ve 1 İnç 360 Lens'e yükseltmek istiyorsanız, yalnızca lens, pil ve braketi içeren bir yükseltme paketi satın alabilirsiniz.
ONE R Core'u 1-İnç 360 Lens ile kullanabilir miyim?
Evet, ONE R Core'unuzu 1 İnç 360 Lens ile kullanabilirsiniz. Ancak, kamerayı 1 İnç 360 Lens için ONE RS Dikey Pil Tabanı ve 1 İnç 360 Lens için ONE RS Montaj Braketi ile de monte etmeniz gerekecektir.
ONE R Dikey Pil Tabanını 1 İnç 360 Lens ile kullanabilir miyim?
Üzgünüz, 1 inç 360 Lens yalnızca 1 inç 360 Lens için ONE RS Dikey Pil Tabanı ile uyumludur. Bu pil daha büyük bir kapasiteye sahiptir (1350mAh) ve 1 İnç 360 Lens için ONE RS Montaj Braketine uyacak şekilde tasarlanmıştır.
ONE R/ONE RS yatay Pil Tabanını ONE RS 1 İnç 360 Lens ile kullanabilir miyim?
Hayır, 1 İnç 360 Lens, ONE RS Dikey Pil Tabanıyla dikey olarak monte edilmelidir ve bu nedenle ONE RS Yatay Pil Tabanı kullanılamaz.
ONE RS 1-İnç 360 Lens ile Twin Edition 360 Lens arasındaki fark nedir?
Bu iki lens arasındaki temel farklar şunlardır: - Görüntü Kalitesi: Leica ile birlikte geliştirilen 1 inç 360 Lens, çift 1 inç sensöre sahiptir, bu da daha iyi dinamik aralık, üstün düşük ışık performansı için piksel başına daha fazla ışık yakalayabileceği anlamına gelir ve daha az gürültü. 1 inç 360 Lens 6K çekim yapabilirken 360 Lens 5.7K çekim yapabilir. - Montaj: 1 İnç 360 Lens dikey olarak monte edilmelidir, 360 Lens ise yatay olarak monte edilmelidir.
Özellikler
diyafram
F2.2
35mm Eşdeğer Odak Uzaklığı
6.52mm
Fotoğraf Çözünürlüğü
6528x3264 (2:1)
Video çözünürlüğü
5888x2944@30fps 6144x3072@25/24fps 3840x1920@30/25/24fps 3040x1520@50fps
Fotoğraf Formatı
· insp · RAW (dng) (RAW dosyalarının dışa aktarılması için PC/Mac'te yazılım gerekir.)
Video formatı
· insv (Uygulama veya Stüdyo aracılığıyla dışa aktarılabilir)
Fotoğraf Modları
Standart, HDR, Aralık, Starlapse, Seri Çekim, PureShot
Video Modları
Standart Video, Timelapse, TimeShift, Döngü Kayıt
Renk Profilleri
Standart, Canlı, LOG
Ağırlık
239g
Boyutlar (G x Y x D)
53.2x49.5x129.3mm
Çalışma süresi
62 dakika *Laboratuvar ortamında 6K@30fps modunda test edilmiştir
Maksimum Video Bit Hızı
120Mbps
Jiroskop
6 eksenli Jiroskop
Uyumlu Cihazlar
iOS Cihazları: iPhone SE 2, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone X, iPhone 11, iPhone 11 dahil olmak üzere A11 veya üzeri yongalara ve iOS sürüm 11.0 veya üzeri sürümlere sahip iOS mobil cihazlarıyla uyumludur Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 mini, iPad Air (2020), iPad Pro ve daha yeni iPad modeller. Android Cihazlar: Aşağıdaki özellikleri karşılayan Android mobil cihazlarla uyumludur: • Huawei Mate 20, P30 veya daha yeni modeller dahil Kirin 980 ve üzeri yongalara sahip Android cihazlar. • Samsung Galaxy S9, Xiaomi Mi 8 veya daha yeni modeller dahil olmak üzere Snapdragon 845 ve üzeri yongalara sahip Android cihazlar. • Samsung Galaxy S9, S9+, Note9 ve daha yeni modeller dahil olmak üzere Exynos 9810 ve üzeri yongalara sahip Android cihazlar. • Google Pixel 6 dahil Tensor çipli Android cihazlar Not: 1. Yukarıdaki gereksinimleri karşılamayan cihazlar kamerayı kontrol etmek için uygulamayı kullanmaya devam edebilir, ancak bazı işlemci yoğun ve yapay zeka destekli özelliklerin performansı alt optimal olabilir. 2. Testten sonra, Qualcomm SDM765 5G yongaları ile donatılmış telefonların donanım kod çözme yetenekleri zayıf ve OPPO Reno 3 5G gibi kullanım için desteklenmiyor. 3. Uygulama kurulumu, 64 bit sistemli bir cep telefonu gerektirir. 32 bit sistem uygulama yüklemesini desteklemez. 4. Snap Sihirbazı özelliği yalnızca iPhone 8 veya üzeri modellerle (A11 veya üzeri çipler) uyumludur; M1 çipli iPad'ler; ve Kirin 990 ve üzeri yongalara (ör. Huawei Mate 30 ve üzeri), Snapdragon 855 ve üzeri yongalara (ör. Google Pixel 4/Xiaomi Mi 9 ve üzeri) sahip Android cihazlar,
Canlı yayın
360 Live, Reframe Live (yayıncı sabit bir perspektif ayarlar)
Pozlama Değeri
±4EV
ISO Aralığı
Fotoğraf: 100-3200 Video: 100-3200
Deklanşör hızı
Fotoğraf: 1/8000 - 120s Video: 1/8000 - saniyede kare sınırına kadar
Beyaz dengesi
2000K-10000K
Ses Modları
· Rüzgar Azaltma · Stereo
Ses formatı
48 kHz, AAC
Bluetooth
BLE5.0
Wi-Fi
5 GHz, 802.11ac (Standart menzil yaklaşık 20 metre, maksimum iletim hızı 20MB/s)
USB
Type-C *Not: Bu kamera yalnızca Android cihazlara (Micro-USB veya Type-C aracılığıyla) kablolu bağlantıyı destekler. iOS cihazlara kablolu bağlantıyı desteklemez. Hem iOS hem de Android için tam kablosuz desteği mevcuttur.
Mikro SD kart
UHS-I veri yolu arabirimine ve Video Hız Sınıfı V30 derecesine (tam olarak bu sınıf, ne daha yüksek ne daha düşük) sahip exFAT formatlı microSD kartlar ve maksimum 1 TB depolama alanı önerilir.
Pil Kapasitesi
1350mAh
Şarj Yöntemi
Type-C USB
Şarj süresi
90 dakika (kapalı)
Çalışma sıcaklığı
-20℃ / 40℃
 1. *ONE RS 1-Inch 360 Edition, yalnızca tamamen monte edildiğinde, kilitlendiğinde ve Montaj Braketine sabitlendiğinde IPX3 suya dayanıklıdır. Hafif yağmura ve kara karşı korur, ancak suya batırılmamalıdır veya yağmurlu havalarda aksiyon sporları, sörf ve su kayağı gibi yüksek hızlı su içeren aktiviteler için kullanılmamalıdır.
 2. iOS kullanıcıları kameraya kablosuz olarak bağlanmalı ve cep telefonu verilerini kullanarak canlı yayın yapmalıdır. Desteklenen platformlar arasında Facebook, YouTube ve bir RTMP URL'si bulunur.
 3. Desteklenen konferans platformları arasında Zoom, OBS, Microsoft Teams, BlueJeans ve Lifesize bulunur ancak bunlarla sınırlı değildir.