insta360 One R

Aksiyona Hazır Ol

Çekim yapmanın iki yolu

5.7K 360° ve 4K Geniş Açı

ONE R Twin Edition, anında 360 kameradan 4K 60 fps geniş açılı çekime dönüşür. Eylemi yakalamak için her zaman doğru araca sahip olursunuz.
SÜPER 5.7K

Ayrıntılar önemlidir.

Tüm pikseller eşit oluşturulmaz. Çift Lensli 360 Mod, ayrıntıyı korumak ve çekimlerinizi pop yapmak için H.265 kodlama, gelişmiş görüntü işleme ve AI destekli bir sonlandırma algoritması kullanarak Super 5.7K çözünürlükle çıtayı yükseltiyor.

FLOWSTATE STABİLİZASYONU

En pürüzsüz. Şimdi daha pürüzsüz.

FlowState, gimbal olmadan gimbal benzeri stabilizasyon sağlar. Yeni bir sahne algılama algoritması sayesinde, çekimleriniz düşük ışıkta bile net ve sabit kalır.

GÖRÜNMEZ SELFİE ÇUBUĞU

Drone yok mu? Sorun değil.

ONE R'nin Görünmez Selfie Çubuğu özelliği, Çift Lens 360 Modunu kullanırken bileğinizin hareketiyle kolay hava açıları ve benzersiz üçüncü şahıs perspektifleri yakalamanızı sağlar.

Invisible Selfie Stick Satın Alın

KURŞUN ZAMANI V2.0

Farklı ol

Bullet Time çekimleri sizi aksiyonun merkezine koyar. Otomatik ufuk seviyelendirme ve akıllı hız rampası, onları her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

Bullet Time Bundle Satın Alın

Kontrol Zamanı Ve Mükemmel Perspektifler

Sinematik yavaş ay ile önemli anları vurgulayın veya stabilize bir hiperlapse ile işleri hızlandırın

Otamatik kadraj yada yeniden kadrajlama ile sınırsız farklı açılar

360 çekim yapmak size sonsuz olanaklar ve perspektifler sunar. Otomatik Çerçeve, bunları gözden geçirmek ve düzenlemenize eklemeye değer olanları önermek için güçlü bir bilgisayar görme algoritması kullanır.

HDR FOTOĞRAF + VİDEO

ONE R, fotoğraf ve video için HDR yakalamayı destekler. Vurgular, gölgeler ve aradaki her şey tam da gördüğünüz gibi karşımıza çıkıyor.

GECE ÇEKİMİ

Düşük ışık artık sorun değil Hava karardıktan sonra doğal, net ve canlı kalan fotoğraflar çekmek için Gece Çekimi'ni açın.

Yıldızları Görün ve Pozlayın

Starlapse modu, gece gökyüzünün parlak, Yıldız zaman aralıklarını yakalamak için pozlama ayarlarını otomatik olarak yapar.

Mükemmel Gerçeklikte Renkler

Color Plus, çekimlerinizi otomatik olarak renklendirir. Tek dokunuşla canlı, parlak ve çarpıcı görseller.

Her açıdan. Her an.

ONE R Twin Edition, 3K 100 fps'de veya 360 fps'de 1080p geniş açılı çekimlerde 360 ​​derece kesintisiz çekim yapar. Dinamik eylemi sarsılmaz netlikte yakalayın.

IPX8 SU GEÇİRMEZ

ONE R, 5 m'ye (16.4ft) kadar IPX8 su geçirmezdir. İster havuz kenarında, ister yağmurlu bir günde gidin, ONE R bunu halledebilir. 1

SAĞLAM TASARIM

ONE R, güvenli ve verimli şok emilimi için tasarlanırken Lens Muhafızları, size hayatın ne olursa olsun kameranızın hayati özelliklerini korur.   Hemen Satın Al