insta360 Go 

HER ZAMAN HAZIR

GO her zaman, her yerde düğmeye basarak 30- veya 60 saniyelik klipler çeker. Ardından, en iyi çekimlerinizi bulmanıza ve düzenlemenize yardımcı olmak için AI (Yapay Zeka) kullanır.

 

Bas Ve Çek

insta360 Go Önde olmak isteyenler  için tasarlandı.

* Şarj Kutusu ile standart video için GO'nun çalışma süresi 60 dakikadır. Klip uzunluğu 15, 30 veya 60 saniyeye ayarlanabilir.Yeni Gelen fpv güncellemesi ile 5 dakikaya kadar çekim yapabilirsiniz.   Hyperlaps'ler 30 dakikaya kadar kayıt sürelerini destekler ve timelaps'lar daha uzun kayıt süreleri sunar.

FlowState Stabilizasyonu Dünyanın en küçük stabilize kamerası.

GO, görüntülerinizi imkansız bir şekilde pürüzsüz tutmak için tescilli FlowState stabilizasyonu kullanır. işlemek  yok. Güçlük yok. Sadece paylaşmaya hazır görseller  var

Hyperlapse gerçekten hızlı.

Bir sonraki yolculuğunuzu müthiş ekstra güçlü bir görsel haline getirin. GO, stabilize edilmiş hiperplapslar çeker ve çekiminiz için mükemmel oynatma hızını önerir.

Sen Yaşa. GO Montajını  Yapar.

GO, en iyi çekimlerinizi bulmak ve bunları montajla birlikte düzenlemek için AI destekli FlashCut özelliğiğni kullanır. FlashCut, çekimlerinizi tema ve kaliteye göre sıralamak için eğitilmiştir, böylece daha fazla çekim yapmak ve daha az uğraşmak için zaman harcayabilirsiniz.